Makita Rp0900k
Lichtste en meest eenvoudige bovenfrees met toch 900 Watt. Eenvoudige diepte-instelling door snelspanhefboom. Diepte-instelling in 3 standen. Plunjerdiepte tot 35 mm.
Numéro de produit
Makita Rp0900k
Kruis.nl code: 711024
Makita code: RP0900K
Kruis.nl code: 711024
Makita code: RP0900K
Bestellen
€ 187.20
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 145 x 110 x 211 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 2,4 kg |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 900 watt |
Frees kenmerken | |
| Onbelast toerental | 27000 tpm |
| Max. freesdiepte | 35 mm |
| Spantangdiameter | 8 mm |
Bijzonderheden
Het is niet mogelijk om hier een geleiderrail bij te gebruiken.
Ajouter?
Makita Geleiderail 1500Mm


€ 78.00



