Makita 9924Db
Middelzware en robuuste bandschuurmachine. Hoeken bereikbaar middels instelbare bandloopknop. Bijzonder grote zool voor zuiver, spoorvrij schuren. Stationair gebruik mogelijk middels optionele standaard.
Numéro de produit
Makita 9924Db
Kruis.nl code: 393611
Makita code: 9924DB
Kruis.nl code: 393611
Makita code: 9924DB
Bestellen
€ 265.20
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 355 x 160 x 155 mm |
| Aansluitkabel | 5,0 m |
| Gewicht | 4,8 kg |
| Koffer | Nee |
| Geluidsdrukniveau | 3 dB(A) |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 91 dB(A) |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 400 opm |
| Schuurpapier | 76 x 610 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 850 watt |
Bijzonderheden
Stofzak "linnen", Schuurband K80 76x610 red (1 st)


