Makita M2403
Instapmodel: eenvoudige, maar degelijke afkortslijpmachine voor het snel haaks of onder verstek afkorten van diverse metaalprofielen. Voorzien van een verstelbare verstekgeleider: 45° links en rechts: 15°, 30°, 45°. Materiaalklem met snelspanmogelijkheid met draaibare klemvoet. Hoge veiligheid dankzij de dichte beschermkap. Geïntegreerd handvat voor makkelijk transport. Gelijk aan M2402, maar uitgevoerd met verticale handgreep.
Numéro de produit
Makita M2403
Kruis.nl code: 482962
Makita code: M2403
Kruis.nl code: 482962
Makita code: M2403
Bestellen
€ 232.80
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 515 x 280 x 640 mm |
| Aansluitkabel | 2 m |
| Gewicht | 14,5 kg |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 109 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 2200 watt |
Metaal afkortzaag kenmerken | |
| Onbelast toerental | 3800 tpm |
| Max. schijfdiameter | 355 mm |






