Makita Jr103dzj
Praktische topmachine voor fijne, kleine bewerkingen. Compact: met één hand te bedienen. Enkel geschikt voor reciprozaagbladen. Met ingebouwde LED-verlichting, voor goed zicht op de zaag en preciezer werken. (Heet) zaagblad met één vingerbeweging te verwisselen. Handzaam door het lichte gewicht.
Numéro de produit
Makita Jr103dzj
Kruis.nl code: 112137
Makita code: JR103DZJ
Kruis.nl code: 112137
Makita code: JR103DZJ
Bestellen
€ 116.40
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 3300 per minuut |
| Zaagslaglengte | 13 mm |
| Max. zagen in hout | 50 mm |
| Max. zagen in staal | 50 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang : Inbussleutel 3,0mm, Reciprozaagb 80 met. S522EF (5 st), Reciprozaagb 80 met. S522AF in Mbox nr1.
