Makita Bo5031k
Onderdeel van het door TNO-gecertificeerde aanbod. Erkend door Inspectie SZW. Stofvrij werken? Gebruik hiervoor de 417408-5 adapter en sluit dan aan op de 447LX of 447MX. Variabele elektrische toerenregeling. Door ergonomische vorm meer controle en gevoel. Lichtste 125 mm excenter schuurmachine. Zeer goede schuurresultaten door dual action (roteren en oscilleren). Directe stilstand van de schuurzool bij het uitschakelen van de motor. Eenhandsbediening.
Numéro de produit
Makita Bo5031k
Kruis.nl code: 711158
Makita code: BO5031K
Kruis.nl code: 711158
Makita code: BO5031K
Bestellen
€ 143.84
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 150 x 146 x 123 mm |
| Aansluitkabel | 2,0 m |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Koffer | Ja |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 24000 opm |
| Schuurcirkel | 28 mm |
| Schuurpapier | 125 mm |
| Afmeting schuurvoet | 125 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 300 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Stofbox papieren stofzak, Schuurzool in koffer.

