Makita 5903Rk
De bouwzaag bij uitstek door zijn solide en sterke constructie. Zonder enige twijfel de sterkste 235 mm zaag in zijn klasse! Verstekinstelling tot 45°. Vrijwel directe stilstand van het zaagblad door elektrische motorrem. 900 gram lichter door gebruik van magnesium onderdelen!
Numéro de produit
Makita 5903Rk
Kruis.nl code: 711083
Makita code: 5903RK
Kruis.nl code: 711083
Makita code: 5903RK
Bestellen
€ 321.60
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 400 x 235 x 286 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 6,7 kg |
| Koffer | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 85 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 64 mm |
| Diameter zaagblad | 235 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 4500 tpm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 2000 watt |
Bijzonderheden
Met kunststof koffer.


