Festool 216X2,3x30 W36
Geschikt voor type : KS60. Voor het bewerken van alle soorten hout en houtmateriaal en van bouwmateriaalplaten, gipsvezelplaten en zachte kunststof. Dankzij wisseltand en middelsterke spaanhoek is dit zaagblad geschikt voor zagen in lengte- en dwarsrichting.
Numéro de produit
Festool 216X2,3x30 W36
Kruis.nl code: 521078
Festool code: 500124
Kruis.nl code: 521078
Festool code: 500124
Bestellen
€ 90.00
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 216 mm |
| Asgat | 30 mm |
| Aantal tanden | 36 |
| Breedte zaagsnede | 2,3 mm |
| Negatieve vertanding | Nee |
| Geschikt voor afkortzaag | Ja |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor laminaat | Nee |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor vezelcement | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
