Festool 216X2,3x30 Tf64
Geschikt voor machinetype: voor KS60. Voor aluminiumplaten en -profielen, plexiglas, harde en vezelversterkte kunststoffen, non-ferrometaal, alu-sandwichplaten.
Numéro de produit
Festool 216X2,3x30 Tf64
Kruis.nl code: 289258
Festool code: 500122
Kruis.nl code: 289258
Festool code: 500122
Bestellen
€ 154.80
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 216 mm |
| Asgat | 30 mm |
| Aantal tanden | 64 |
| Breedte zaagsnede | 2,3 mm |
| Negatieve vertanding | Ja |
| Geschikt voor afkortzaag | Ja |
| Geschikt voor hout | Nee |
| Geschikt voor kunststof | Ja |
| Geschikt voor laminaat | Ja |
| Geschikt voor aluminium | Ja |
| Geschikt voor vezelcement | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
