Festool Ro 150 Feq
Extreem vermogen bij grote oppervlakken. Drie machines in één: Voor grof schuren, fijnschuren en polijsten. Grotere afname door de ROTEX combibaan. Hoogwaardige oppervlakken zonder groeven door de excenterbeweging. FastFix steunschijfwisseling, zonder gereedschap. Ergonomisch optimale positie van de handgreep. Tot aan de rand schuren door de Festool PROTECTOR. (Zwaartepunten voor de toepassingen) Afschuren van oude verf en lak. Bewerken van houtmateriaal. Renovatiewerkzaamheden, zoals bijv. het schuren van traptreden. Minerale grondstoffen schuren en polijsten. Voor- en grofschuren van plamuur. Hologramvrij polijsten.
Numéro de produit
Festool Ro 150 Feq
Kruis.nl code: 164345
Festool code: 575066
Kruis.nl code: 164345
Festool code: 575066
Bestellen
€ 712.80
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Koffer | Nee |
| Geluidsdrukniveau | 85 dB(A) |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 6800 opm |
| Schuurcirkel | 5 mm |
| Schuurpapier | 150 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 720 watt |
Bijzonderheden
Leveringsomvang : FastFix steunschijf Ø 150 (zacht-HT), Festool PROTECTOR in doos.



