Festool Ro 125 Feq-Plus
De handige allrounder. Drie machines in één: Voor grof schuren, fijnschuren en polijsten. Grotere afname door de ROTEX combibaan. Hoogwaardige oppervlakken zonder groeven door de excenterbeweging. FastFix steunschijfwisseling, zonder gereedschap. Ergonomisch optimale positie van de handgreep. Tot aan de rand schuren door de Festool PROTECTOR. Klein, licht en handig voor minder vermoeiend werken. (Zwaartepunten voor de toepassingen) Afschuren van oude verf en lak. Bewerken van houtmateriaal. Renovatiewerkzaamheden, zoals bijv. het schuren van traptreden. Voor- en grofschuren van plamuur. Hologramvrij polijsten. Werken op verticale vlakken.
Numéro de produit
Festool Ro 125 Feq-Plus
Kruis.nl code: 849062
Festool code: 576029
Kruis.nl code: 849062
Festool code: 576029
Bestellen
€ 654.00
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Koffer | Systainer |
| Geluidsdrukniveau | 81 dB(A) |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Schuur prestaties | |
| Schuurcirkel | 3,6 mm |
| Schuurpapier | 125 mm |
| Afmeting schuurvoet | 125 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 500 watt |
Bijzonderheden
Leveringsomvang : FastFix steunschijf Ø 125 mm (zacht HT), Festool PROTECTOR, in SYSTAINER SYS 2 T-LOC.









