Festool Ets Ec 150/3 Eq-Plus
De perfecte finish-schuurmachine in de compacte klasse. Traploze toerentalregeling en constant houden van het toerental onder belasting. Zeer hoge oppervlaktekwaliteit door 3 mm schuuruitslag. Lange levensduur door koolborstelloze EC-techniek en hardmetalen schijfrem. Compacte uitvoering en maar 1,2 kg gewicht voor de beste arbeidsergonomie. Optimale arbeidsveiligheid door trillings- en afzuigherkenning. Toepassingen : Voorschuren voor het polijsten. Eindschuren van vulmateriaal en plamuur. Fijnschuren van minerale grondstoffen. voor fijn schuren.
Numéro de produit
Festool Ets Ec 150/3 Eq-Plus
Kruis.nl code: 422130
Festool code: 576320
Kruis.nl code: 422130
Festool code: 576320
Bestellen
€ 709.20
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 73 dB(A) |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Nee |
Schuur prestaties | |
| Schuurcirkel | 3 mm |
| Schuurpapier | 150 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 400 watt |
Bijzonderheden
Leveringsomvang : M8 steunschijf Ø 150 mm MULTI-JETSTREAM superzacht SW) bedieningsgereedschap in SYSTAINER SYS 2 T-LOC.






