Festool Ets Ec 125/3 Eq Plus
De perfecte finish-schuurmachine in de compacte klasse. Lange levensduur door koolborstelloze EC-techniek en hardmetalen schijfrem. Traploze toerentalregeling en onder belasting ook een constant toerental. Perfect geplaatste drukknop voorkomt onbedoeld in- of uitschakelen. Met Jetstream steunschijf voor optimale stofafzuiging. Toepassingen : Ideaal voor het schuren van kanten en vormdelen, Ideaal bij verticale vlakken of bovenhands werken, Opschuren van overgangen.
Numéro de produit
Festool Ets Ec 125/3 Eq Plus
Kruis.nl code: 649668
Festool code: 576341
Kruis.nl code: 649668
Festool code: 576341
Bestellen
€ 709.20
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 4 m |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Geluidsdrukniveau | 69 dB(A) |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Schuur prestaties | |
| Schuurcirkel | 3 mm |
| Schuurpapier | 125 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 400 watt |
Bijzonderheden
Leveringsomvang : StickFix steunschijf Ø 125 mm (zacht HT), bedieningsgereedschap in SYSTAINER SYS 2 T-LOC.




