Festool Dwc 18-4500 Li Basic
De accu-specialist voor de droogbouw. Precieze, slijtvrije elektronische uitschakeling voor exacte inschroefdiepte en lange levensduur. Energiespaarfunctie start/stop zonder bediening van de hoofdschakelaar. duurzame, borstelloze EC-motor voor enorm rendement en maximale uithouding. Snelle, gereedschaploze wissel op magazijnadapter mogelijk. Lithium-ion-accu voor nog meer schroefvermogen per acculading. Toepassingen : De accu-specialist voor de klassieke droogbouw met gipskartonplaten. Zeer hoge toerentallen om uiterst snel in serie te schroeven, Bevestiging van gipskartonplaten op metalen en houten constructies.
Fourni temporairement
Cliquez pour informations détaillées
Cliquez pour informations détaillées
Numéro de produit
Festool Dwc 18-4500 Li Basic
Kruis.nl code: 418483
Festool code: 576504
Kruis.nl code: 418483
Festool code: 576504
Bestellen
€ 428.40
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Koffer | Systainer |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Schroevendraaier kenmerken | |
| Toerental | 4500 tpm |
| Aansluiting/opname | 1/4 |
| Automatische aanvoer | Ja |
| Max. dikte schroeven | 4 mm |
| Max. lengte schroeven | 55 mm |
| Diepte instelling | Ja |
Bijzonderheden
Leveringsomvang : magazijnadapter, diepteaanslag, riemclip, steigerhaak, magneetbithouder, 2 x bit PH2 lang, bit PH 2, zonder oplaadapparaat in SYSTAINER SYS 2 T-LOC.



