Festool Saneringsfrees Renofix Rg 130 Eci-Set Th
Een vlekkeloze bewerking van de ondergrond is voorwaarde voor een perfect resultaat. Met de renovatiefrees RENOFIX RG 130 ECI heb je een krachtige en absoluut betrouwbare helper voor het verwijderen van oude lagen en lijmresten tot je beschikking. Daarbij kun je met de koolborstelloze EC-TEC-motor eindelijk zonder onderbreking werken met maximale levensduur. In combinatie met de mobiele stofzuiger CTM 36 AC RENOFIX zorg je dat er gezond gewerkt kan worden - goed voor jou en voor je klanten.
Numéro de produit
Festool Saneringsfrees Renofix Rg 130 Eci-Set Th
Kruis.nl code: 888918
Festool code: 577061
Kruis.nl code: 888918
Festool code: 577061
Bestellen
€ 1258.80
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 4 m |
| Gewicht | 3,9 kg |
| Koffer | Systainer |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Nee |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1600 watt |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 6500 tpm |
| Schijfdiameter | 130 mm |
| Toerentalregeling | Ja |
| Snelspanmoer | Ja |
| Spindel | 14 mm |
| Asgat | 25 mm |
| Asblokkering | Ja |
| Constant toerental | Ja |


