Festool Ofk 500 Q-Plus R3
De lichte kantenprofessional. Eenvoudige en 1/10 mm nauwkeurige instelling van de freesdiepte. Perfect uitgebalanceerd door stabiele schroefverbinding tussen frees en aandrijving. De optimale afstemming van de freesdiepte tot de tafelzool voorkomt foutief frezen. Eenvoudige bediening en gering gewicht. Eenvoudige en snelle freeswissel dankzij spindelstop. Toepassingen : Snel afronden en frezen van kanthout, blokramen en platen. Kantfrezen van kantstukken en plinten.
Numéro de produit
Festool Ofk 500 Q-Plus R3
Kruis.nl code: 767941
Festool code: 578716
Kruis.nl code: 767941
Festool code: 578716
Bestellen
€ 452.40
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Koffer | Systainer |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 450 watt |
Frees kenmerken | |
| Onbelast toerental | 28000 tpm |
| Max. freesdiepte | 10 mm |
| Spantangdiameter | 6 en 8 mm |
| Asblokkering | Ja |
Bijzonderheden
Leveringsomvang : afrondprofielfrees HM R3-OFK, afzuigkap in SYSTAINER SYS 2 T-LOC.





