Festool Ets 150/3 Eq-Plus
De perfecte finish-schuurmachine. Beste oppervlakte-finish door de 3 mm schuuruitslag. Schijfrem voor veilig en foutloos werken zonder nabehandelingskosten. Lange levensduur door de dubbelrijige kogellagering. Een gewicht van slechts 1,8 kg voor minder vermoeiend werken. Traploze toerentalregeling en constant houden van het toerental onder belasting. Toepassingen : Finish-schuren op lak, hout en kunststoffen. Voorschuren voor het polijsten. Eindschuren van minerale grondstoffen. Hoogglansvlakken afschuren voor het polijsten. Houten vlakken afschuren alvorens ze in de was te zetten. Eindschuren van vulmateriaal en plamuur. voor fijn schuren.
Numéro de produit
Festool Ets 150/3 Eq-Plus
Kruis.nl code: 202731
Festool code: 576072
Kruis.nl code: 202731
Festool code: 576072
Bestellen
€ 505.20
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 4 m |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Koffer | Systainer |
| Geluidsdrukniveau | 72 dB(A) |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Schuur prestaties | |
| Schuurcirkel | 3 mm |
| Schuurpapier | 150 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 310 watt |
Bijzonderheden
Leveringsomvang : M8 steunschijf Ø 150 mm MULTI-JETSTREAM 2 (superzacht SW), filtercassette, bedieningsgereedschap in SYSTAINER SYS 3 T-LOC.



