Festool Dtsc 200-Basic
De DTSC 200 accudeltaschuurmachine geeft je maximale vrijheid, waar je ook werkt. De geïntegreerde LED-lichtring laat oneffenheden direct zien, terwijl je bezig bent. Dankzij het grote schuuroppervlak pak je moeiteloos grote vlakken, randen, hoeken én lastige tussenruimtes mee. Eén machine, gelijkmatig resultaat, geen gedoe met wisselen. Gewoon efficiënt schuren, zoals het hoort.
Numéro de produit
Festool Dtsc 200-Basic
Kruis.nl code: 137051
Festool code: 577713
Kruis.nl code: 137051
Festool code: 577713
Bestellen
€ 457.20
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Schuur prestaties | |
| Schuurcirkel | 2,5 mm |
| Schuurpapier | 145 x 195 mm |
| Klittenband zool | Ja |
| Klembevestiging | Nee |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
| Accu indicatie | Ja |




