Festool S 105/4/5
Voor PS 300, PSB 300, PS 400, PSC 400, PSBC 400, PSB 400, PS 420, PSB 420, PSC 420, PSBC 420. Schuin geslepen zaagbladen voor bochten. Zwaartepunten voor de toepassingen : Voor uitstekende resultaten in materialen op houtbasis, van hoogwaardig HCS-gereedschapsstaal. WOOD Basic. Voor snelle snedes in hout zonder afbreuk te doen aan grote precisie.
Numéro de produit
Festool S 105/4/5
Kruis.nl code: 521120
Festool code: 204315
Kruis.nl code: 521120
Festool code: 204315
Bestellen
€ 18.00
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Zaagblad kenmerken | |
| Totale lengte | 105 mm |
| Zagen in massief materiaal | 60 mm |
| Zagen in hol materiaal | 60 mm |
| Geschikt voor bochten | Ja |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor hardhout | Ja |
| Geschikt voor laminaat | Nee |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor bouwmateriaal | Ja |
| Voor snel / grof zagen | Ja |
| Voor fijn / netjes zagen | Nee |
