Festool 216X2,3x30 W48
Geschikt voor machinetype: voor SYMMETRIC 70E. Voor schone en splinterarme dwarssnedes in massief hout en voor geplastificeerde of gefineerde platen.
Numéro de produit
Festool 216X2,3x30 W48
Kruis.nl code: 844983
Festool code: 491050
Kruis.nl code: 844983
Festool code: 491050
Bestellen
€ 108.00
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 216 mm |
| Asgat | 30 mm |
| Aantal tanden | 48 |
| Breedte zaagsnede | 2,3 mm |
| Geschikt voor afkortzaag | Ja |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor laminaat | Nee |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor vezelcement | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
