Festool Of1010rebq-Plus
Met de bovenfrees OF 1010 R kun je maximaal precies werken. Kolomklemming aan beide zijden maakt de frees extreem torsiestijf en de zijaanslag kan nauwkeurig en zonder gereedschap worden afgesteld. Het goed toegankelijke werkgebied met LED-lichtring biedt optimaal zicht op het werkstuk. Deze bevindt zich direct op het werkstuk en biedt een schaduwvrije verlichting. Alles voor zeer nauwkeurige freesresultaten. En dankzij de omvangrijke accessoires zijn de toepassingen van de OF 1010 R bijna onbeperkt.
Numéro de produit
Festool Of1010rebq-Plus
Kruis.nl code: 520782
Festool code: 578005
Kruis.nl code: 520782
Festool code: 578005
Bestellen
€ 606.96
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3 kg |
| Koffer | Systainer |
| Geluidsdrukniveau | 90 dB(A) |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1010 watt |
Frees kenmerken | |
| Onbelast toerental | 26000 tpm |
| Max. freesdiepte | 55 mm |
| Spantangdiameter | 6 en 8 mm |
| Max. freesdiameter | 50 mm |
| Asblokkering | Ja |














