Festool Tid 18-Basic
Beschikbaar vanaf April 2020. Voor onverwoestbare draaivreugde. De compacte krachtpatser overtuigt dankzij robuust slagwerk met enorme levensduur. Het perfecte samenspel van de koolborstelloze EC TEC-motor van de nieuwste generatie en de accu zorgt voor maximaal vermogen en uithoudingsvermogen. Bovendien draait de TID 18 met ¼"-gereedschapsopname uitsluitend aan de schroef en niet aan de pols: daarvoor zorgt het tangentiële slagwerk zonder krachtrovende terugslag. Bovendien maakt het machinegewicht van slechts 960 gram moeiteloos en duurzaam werken mogelijk. Robuust: duurzame kwaliteitsonderdelen, aan alle kanten beschermd dankzij het uitgebreide dienstenaanbod van Festool SERVICE. Maximaal vermogen: dankzij de uiterst krachtige, borstelloze en daardoor duurzame motor EC-TEC-motor van de nieuwste generatie met drie toerentalniveaus, een draaimoment van 180 Nm en extra T-modus speciaal voor zelftappende schroeven. Veilig: terugslagvrij tangentieel slagwerk ontziet de pols. Ergonomisch: compacte constructie staat garant voor langdurig, moeiteloos en nauwkeurig werken, ook op moeilijk toegankelijke plaatsen. Flexibel accusysteem: voor toepassingen met hoge vermogensbehoefte levert het 4,0 Ah Li-HighPower Compact accupack de ideale combinatie van kracht, compactheid en gemak. Voor nog minder gewicht is het 3,1 Ah Compact accupack bij lichte schroeftaken de juiste keuze. Comfortabel: gereedschapsloze ¼"-opname geïntegreerd bitdepot, optimale verlichting van het werkgebied door LED, aan beide zijden te bevestigen riemclip. Mobiel: verpakt in de Systainer³ kan de TID 18 zo voor het eenvoudige transport van de werkplaats naar de bouwplaats perfect geïntegreerd worden in de bedrijfswageninrichting van bott. Zwaartepunten voor de toepassingen : Schroefwerkzaamheden zonder terugslag waarbij uw pols ontzien wordt. Meubel- en keukenmontage. Montage van beslagen, achterwanden, plinten. Montage van deuren en vensters. Schroefwerkzaamheden in hout, metaal en kunststof. Omheiningen, pergola's, carports, afdaken. Maken van houten onderconstructies.
Fourni temporairement
Cliquez pour informations détaillées
Cliquez pour informations détaillées
Numéro de produit
Festool Tid 18-Basic
Kruis.nl code: 863575
Festool code: 576481
Kruis.nl code: 863575
Festool code: 576481
Bestellen
€ 280.80
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Koffer | Systainer |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 4500 per minuut |
| Max. toerental | 3200 tpm |
| Max. aandraaimoment | 180 Nm |
| Max. diameter schroeven | 8 mm |
| Instelbaar koppel/snelheid | 4 standen |
Bijzonderheden
Leveromvang : riemklip in systainer SYS3 M 187.










