Festool Txs 18
Licht, compact en indrukwekkend sterk. De 18 volt compacte schroefmachine TXS 18 is je ideale hulp voor diverse, dagelijkse klussen. De klassieke T-vorm zorgt voor een gemakkelijke hantering en een korte afstand tot het werkstuk. Talrijke aanzetstukken lossen de moeilijkste toepassingen op, perfect ook voor krappe plaatsen of hoeken. Een snelle gereedschapswissel wordt gegarandeerd door de FastFix-aansluiting en het CENTROTEC-systeem. Slimme details zoals de bithouder, de lichtregeling en de dekselvak-systainer³ maken van de TXS 18 een compacte krachtpatser met praktische speciale uitrusting. Duurzaam ook dankzij koolborstelloze EC-TEC-motor.
Fourni temporairement
Cliquez pour informations détaillées
Cliquez pour informations détaillées
Numéro de produit
Festool Txs 18
Kruis.nl code: 310646
Festool code: 576894
Kruis.nl code: 310646
Festool code: 576894
Bestellen
€ 225.60
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,0 tot 10 mm |
| Max. toerental | 1600 tpm |
| Koppel (laag) | 22 Nm |
| Koppel (hoog) | 40 Nm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 35 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3,2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
| Accu indicatie | Ja |




