Festool Mfkc700eb Basic
De Festool MFK 700 EB-Basic is de compacte alleskunner voor wie perfecte afwerking belangrijk vindt. Dankzij het modulaire ontwerp pas je de machine eenvoudig aan elke toepassing aan. Van het nauwkeurig bewerken van kanten tot het frezen van groeven en het afwerken van fineer, de MFK 700 levert telkens het strakke resultaat dat je van Festool mag verwachten.
Het lichte gewicht en de ergonomische vorm zorgen voor comfortabel werken, zelfs bij langere projecten. De krachtige motor staat garant voor constante prestaties, terwijl de robuuste bouwkwaliteit deze machine geschikt maakt voor dagelijks intensief gebruik. De MFK 700 EB-Basic is de ideale keuze voor vakmensen die met één compacte machine veelzijdigheid, efficiëntie en topkwaliteit willen combineren.
Numéro de produit
Festool Mfkc700eb Basic
Kruis.nl code: 164185
Festool code: 578013
Kruis.nl code: 164185
Festool code: 578013
Bestellen
€ 499.20
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Frees kenmerken | |
| Onbelast toerental | 25000 tpm |
| Spantangdiameter | 6 en 8 mm |
| Max. freesdiameter | 32 mm |
| Asblokkering | Ja |


