Festool T 18 3-Basic
Kracht ontmoet intelligentie. Overtuigende ergonomie: Kort, licht en met een optimaal zwaartepunt. koolborstelloze EC-TEC motor met geïntegreerd motormanagement voor een lange levensduur en de beste prestaties. FastFix aansluiting voor alle FastFix voorzetstukken en het CENTROTEC gereedschaps-snelwisselsysteem. Volelektronische instelling en uitschakeling van het draaimoment voor exact schroeven. hoogwaardige Lithium-ion accu-technologie voor de grootste bestendigheid. Zeer hoge flexibiliteit en doelmatigheid: accupacks van dezelfde spanningsklasse kunnen gebruikt worden. Omschakelen van schroeven op boren, zonder het ingestelde draaimoment opnieuw in te stellen. Zwaartepunten voor de toepassingen : Meubel- en keukenmontage. Meubelmakerij/timmerwerkplaats en interieurbouw. Stand- en winkelbouw, metaalbouw. Schilderwerk en binnenhuisinrichting. Carrosseriebouw en spuiterijen. Industrieel gebruik. Omheiningen, pergola's, carports, afdaken. Houten onderconstructies.
Fourni temporairement
Cliquez pour informations détaillées
Cliquez pour informations détaillées
Numéro de produit
Festool T 18 3-Basic
Kruis.nl code: 375145
Festool code: 576448
Kruis.nl code: 375145
Festool code: 576448
Bestellen
€ 270.00
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Centrotec |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 1500 tpm |
| Koppel (laag) | 35 Nm |
| Koppel (hoog) | 50 Nm |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Koffer | Systainer |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveringsomvang : CENTROTEC gereedschapshouder, CENTROTEC bithouder, snelspanboorkop FastFix 13 mm, bit PZ 2, inzetbakje 49 x 98 x 71 geel, inzetbakje 98 x 147 x 71 groen, zonder oplaadapparaat in SYSTAINER SYS3 M 187.








