Festool C 18 Li-Basic
Vorm. Geperfectioneerd. Overtuigende ergonomie: Kort, licht en met een optimaal zwaartepunt. koolborstelloze EC-TEC motor met geïntegreerd motormanagement voor een lange levensduur en de beste prestaties. FastFix aansluiting voor alle FastFix voorzetstukken en het CENTROTEC gereedschaps-snelwisselsysteem. Volelektronische instelling en uitschakeling van het draaimoment voor exact schroeven. hoogwaardige Lithium-ion accu-technologie voor de grootste bestendigheid. Zeer hoge flexibiliteit en doelmatigheid: accupacks van dezelfde spanningsklasse kunnen gebruikt worden. Omschakelen van schroeven op boren, zonder het ingestelde draaimoment opnieuw in te stellen. Zwaartepunten voor de toepassingen : Meubel- en keukenmontage, Meubelmakerij/timmerwerkplaats en interieurbouw. Stand- en winkelbouw, metaalbouw. Schilderwerk en binnenhuisinrichting. Carrosseriebouw en spuiterijen. Industrieel gebruik. Omheiningen, pergola's, carports, afdaken. Houten onderconstructies.
Fourni temporairement
Cliquez pour informations détaillées
Cliquez pour informations détaillées
Numéro de produit
Festool C 18 Li-Basic
Kruis.nl code: 737198
Festool code: 576434
Kruis.nl code: 737198
Festool code: 576434
Bestellen
€ 270.00
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Centrotec |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 1500 tpm |
| Koppel (laag) | 27 Nm |
| Koppel (hoog) | 45 Nm |
| Boren in staal | 16 mm |
| Boren in hout | 40 mm |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Koffer | Systainer |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveringsomvang : CENTROTEC gereedschapshouder, CENTROTEC bithouder, snelspanboorkop FastFix 13 mm, bit PZ 2, zonder oplaadapparaat in SYSTAINER SYS3 M 187.








