Festool Etsc 2 150-Basic
Of je nu in de werkplaats of op een moeilijk bereikbare plaats werkt, de accu excenterschuurmachine ETSC 2 biedt je maximale bewegingsvrijheid bij het schuren. De geïntegreerde LED-lichtring verbetert je zicht op het oppervlak en maakt oneffenheden al tijdens het schuren zichtbaar. De excentrische schuurbeweging zorgt daarbij voor een uitstekende oppervlakkwaliteit – geheel zonder kostbare nabewerking. De krachtige 4,0 Ah accu zorgt voor een snelle voortgang van het werk en is compatibel met jouw 18 volt accumachines en oplaadapparaten. Dankzij de geringe hoogte ligt de schuurmachine direct in de hand - voor comfortabel schuren, zowel vlak als boven het hoofd.
Numéro de produit
Festool Etsc 2 150-Basic
Kruis.nl code: 659961
Festool code: 577723
Kruis.nl code: 659961
Festool code: 577723
Bestellen
€ 457.20
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Schuur prestaties | |
| Schuurcirkel | 3,5 mm |
| Schuurpapier | 150 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Schuurmachine, Systainer, Stofzak, Bumper, Inbus, Schuurvel



