Festool S 75/4/100
Voor PS 300, PSB 300, PS 400, PSC 400, PSBC 400, PSB 400, PS 420, PSB 420, PSC 420, PSBC 420. Schuin geslepen zaagbladen voor bochten. Zwaartepunten voor de toepassingen : Voor uitstekende resultaten in materialen op houtbasis, van hoogwaardig HCS-gereedschapsstaal. WOOD Basic. Voor snelle snedes in hout zonder afbreuk te doen aan grote precisie.
Numéro de produit
Festool S 75/4/100
Kruis.nl code: 176381
Festool code: 204346
Kruis.nl code: 176381
Festool code: 204346
Bestellen
€ 146.40
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Zaagblad kenmerken | |
| Totale lengte | 75 mm |
| Zagen in massief materiaal | 30 mm |
| Zagen in hol materiaal | 30 mm |
| Geschikt voor bochten | Ja |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor hardhout | Ja |
| Geschikt voor laminaat | Nee |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor bouwmateriaal | Ja |
| Voor snel / grof zagen | Ja |
| Voor fijn / netjes zagen | Nee |
