Makita Kp0810ck
Ideaal voor het schaven van sponningen tot 25 mm. Zware bouwschaaf met een motorvermogen van 1050 Watt. Voorzien van constante elektronica, waardoor lager toerental volstaat en de machine hoorbaar stiller is. Parkeersteun op de zool beschermt schaafbeitels en werkstuk. Spaanafvoer naar beide zijden mogelijk. Maximaal 4,0 mm in een keer afnemen (alleen bij sponning schaven of kanten breken).
Numéro de produit
Makita Kp0810ck
Kruis.nl code: 712001
Makita code: KP0810CK
Kruis.nl code: 712001
Makita code: KP0810CK
Bestellen
€ 291.23
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 296 x 167 x 177 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Koffer | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1050 watt |
Schaaf kenmerken | |
| Onbelast toerental | 12000 tpm |
| Max. spaanafname | 4 mm |
| Max. sponningsdiepte | 25 mm |
| Schaafbreedte | 82 mm |
Bijzonderheden
Leveringsomvang: Koffer, Breedtegeleider, Schaafbeitel afstelmal, Diepteaanslag, Dopsleutel 9mm, Langsgeleiderhouder

