Makita Hw112
Lichtgewicht en compacte hogedrukreiniger voor thuisgebruik. Ideaal voor bijvoorbeeld het reinigen van motorfietsen, tuinmeubilair en balkons. Uitgerust met een duurzaam aluminium pomphuis en RVS plunjers. Voorzien van 5,5 meter waterslang tussen de machine en de spuitlans. Ergonomische bouw van de machine maakt hem gemakkelijk transporteerbaar. Hogedrukreiniger met een maximale wateropbrengst van 370 liter per uur.
Numéro de produit
Makita Hw112
Kruis.nl code: 298203
Makita code: HW112
Kruis.nl code: 298203
Makita code: HW112
Bestellen
€ 221.00
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1600 watt |
Hogedruk kenmerken | |
| Max. werkdruk | 100 bar |
| Water opbrengst | 370 l/uur |
| Max. temperatuur | 50 graden |
| Slang lengte | 5,5 meter |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 360 x 310 x 710 mm |
| Gewicht | 7,4 kg |
