Makita Tw160dzj
Uiterst geschikt voor de lichtere verbindingen (M6-M12). Digitaal instelbaar op twee standen: laag en hoog toerental. Auto stop modus bij achteruit draaien. Machine stopt automatisch zodra de bout of moer voldoende is losgedraaid. Lichtgewicht, compact en smal (55 mm) motorhuis. Compact formaat ideaal voor nauwe ruimten. Voorzien van 3/8" vierkant aansluiting. Krachtige borstelloze motor. Met LED-verlichting voor beter zicht op het werk.
Numéro de produit
Makita Tw160dzj
Kruis.nl code: 804719
Makita code: TW160DZJ
Kruis.nl code: 804719
Makita code: TW160DZJ
Bestellen
€ 140.38
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 144 x 66 x 213 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 93 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 3/8 inch |
| Max. aantal slagen | 3600 per minuut |
| Max. toerental | 2600 tpm |
| Max. aandraaimoment | 160 Nm |
| Max. diameter bouten | 14 mm |
| Max. diameter schroeven | 5 mm |
| Instelbaar koppel/snelheid | 2 standen |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak kort in Mbox nr1.



