Makita Dhp485rf3j
Gebruikersvoordelen
Uiterst geschikt voor allround (klop)boor- en schroefwerkzaamheden.
3 functies: schroeven, boren en klopboren.
Hoog werkcomfort door uitstekende machinebalans en compact formaat.
Elektronische toerenregeling via de schakelaar. Zeer constant toerental door de BL-motor.
Duurzame, energiezuinige en onderhoudsvrije machine dankzij koolborstelloze motor.
Voorzien van dubbele ledverlichting voor nog beter zicht.
Beter beschermd tegen stof en vocht door uniek ontwerp aan de binnen- en buitenkant van de behuizing.
Machine waarbij de accu is beveiligd tegen overbelasting, oververhitting en diepontlading.
Numéro de produit
Makita Dhp485rf3j
Kruis.nl code: 575924
Makita code: DHP485RF3J
Kruis.nl code: 575924
Makita code: DHP485RF3J
Bestellen
€ 402.00
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Koppel (laag) | 27 Nm |
| Koppel (hoog) | 50 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 38 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 3,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 3 |
Bijzonderheden
leveromvang:
snellader
accu x3
draagbeugel
afdekkap
mbox2
kofferinzet
schroefbit
