Makita M9203
Instapmodel: voor dagelijks licht schuurwerk. Geschikt voor het schilderklaar maken van hout. Maximale grip, controle en werkcomfort door ergonomische vorm en softgrip. De prijs staat in verhouding met het gebruik van versoberde materialen.
Numéro de produit
Makita M9203
Kruis.nl code: 566280
Makita code: M9203
Kruis.nl code: 566280
Makita code: M9203
Bestellen
€ 74.50
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Softgrip | Ja |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 24000 opm |
| Schuurcirkel | 2 mm |
| Schuurpapier | 93 x 228 mm |
| Afmeting schuurvoet | 93 x 185 mm |
| Klittenband zool | Nee |
| Klembevestiging | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 190 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Perforatieplaat, Schuurvel K120 93x228

