Makita M4301
Instapmodel: voor lichte zaagwerkzaamheden in hout, kunststof en metaal. Uitgerust met variabele toerenregeling in de schakelaar. Uitgerust met 3 pendelstanden: voor fijne tot grove afwerking. Stofvrij werken is mogelijk dankzij stofzuigeraansluiting . Maximale grip, controle en werkcomfort door ergonomische vorm en softgrip. De prijs staat in verhouding met het gebruik van versoberde machinematerialen.
Numéro de produit
Makita M4301
Kruis.nl code: 380747
Makita code: M4301
Kruis.nl code: 380747
Makita code: M4301
Bestellen
€ 79.69
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2 m |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 450 watt |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 3100 per minuut |
| Zaagslaglengte | 18 mm |
| Afschuincapaciteit | 45 graden |
| Max. zagen in hout | 65 mm |
| Max. zagen in staal | 6 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Nee |
| Pendeltrappen | 3 |
Bijzonderheden
Leveromvang : Inbussleutel 3,0mm, Decoupeerzgb hout 76mm B10, Decoupeerzgb hout 76mm B10 (1 st).
