Makita 4351Ct
Voor dagelijks intensief zagen. Met toerentalregeling: makkelijker zagen door dikke materialen en toerenregeling voorkomt vervorming in materiaal. Extreem lage vibratie: trillingen worden geabsorbeerd door contragewicht in de aandrijving. Precies zaagresultaat door unieke vierkante zaagas waardoor de zaag niet draait. Optimaal zicht en schone zaaglijn door koelluchtkanalen die zaagsel wegblazen. Snelle en eenvoudige zaagwissel zonder gereedschap. De decoupeerzaag met T-handgreep voor professioneel gebruik.
Numéro de produit
Makita 4351Ct
Kruis.nl code: 825322
Makita code: 4351CT
Kruis.nl code: 825322
Makita code: 4351CT
Bestellen
€ 178.80
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 720 watt |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 2800 per minuut |
| Zaagslaglengte | 26 mm |
| Afschuincapaciteit | 45 graden |
| Max. zagen in hout | 135 mm |
| Max. zagen in staal | 10 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Ja |
| Pendeltrappen | 3 |
Bijzonderheden
Leveromvang : Anti splinterplaat, Beschermzool, Stofafzuigadapter decoupeerzaag, Inbussleutel 4,0 mm, Dec. zaagblad B22, Decoupeerzaag B10, Decoupeerzaag BR13 in koffer.
