Makita M8600
Instapmodel: lichtgewicht 7,2 J zeskant breekhamer. Geschikt voor het verwijderen van wandtegels en het uithakken van sleuven en uitsparingen. Hoog werkcomfort door ergonomisch ontwerp. De prijs staat in verhouding met het gebruik van versoberde machinematerialen.
Numéro de produit
Makita M8600
Kruis.nl code: 745709
Makita code: M8600
Kruis.nl code: 745709
Makita code: M8600
Bestellen
€ 213.20
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 7,2 Joule |
| Type boorkop | Zeskant |
| Opname boorkop | 17 mm |
| Max. aantal slagen | 2900 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 5,4 kg |
| Koffer | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 900 watt |





