Makita Hr2601
Onderdeel van het door . TNO-gecertificeerde stofvrij werken aanbod. Erkend door Inspectie SZW. Ideale boorhamer voor gaten tot 16 mm, maar kan tot 26 mm in beton. Laag trillingsniveau door actieve Anti Vibratie Technologie (AVT). De boorkop geschikt voor SDS-PLUS boren is verlengd voor minder speling. Door de pasvorm van de machine is het gemakkelijk en prettig boren in zowel plafond, vloer als in de muur. Diepteaanslag kan met een druk op de knop gewijzigd worden. Het anker is door de zig-zag coating en het veld is door de poeder-coating vernislaag beter beschermd tegen stof en daardoor duurzamer. De functie keuzeschakelaar zit aan de onderzijde van de machine zodat deze beter beschermd is tegen schade. Links/rechts schakelaar verandert de positie van de koolborstels waardoor de snelheid en kracht zowel links- als rechtsom gelijk is. Uitstekende stofafdichting bij de boorhouder tegen verwoestend steenstof. Slagstop voorkomt stukslaan van boorhouder: slagmechanisme slaat pas onder belasting.
Numéro de produit
Makita Hr2601
Kruis.nl code: 560156
Makita code: HR2601
Kruis.nl code: 560156
Makita code: HR2601
Bestellen
€ 188.40
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 2,4 Joule |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 1200 tpm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 32 mm |
| Max. aantal slagen | 4600 per minuut |
| Boren in beton | 26 mm |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 361 x 77 x 209 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 2,9 kg |
| Koffer | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 800 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Koffer, Diepteaanslag, Handgreep compleet

