Makita Dbo180zj
Eerste excenter schuurmachine op accu. Laat zeer goede schuurresultaten zien dankzij zijn oscillerende én roterende beweging. Uitgerust met variabele toerenregeling voor meer machinecontrole en betere afwerking. Heeft een laag zwaartepunt en compact design wat zorgt voor meer wendbaarheid en comfort. Ergonomisch ontworpen handgreep zorgt voor eenvoudig éénhandsbediening.
Numéro de produit
Makita Dbo180zj
Kruis.nl code: 306092
Makita code: DBO180Z
Kruis.nl code: 306092
Makita code: DBO180Z
Bestellen
€ 139.20
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Koffer | Systainer |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 22000 opm |
| Schuurcirkel | 28 mm |
| Schuurpapier | 125 mm |
| Afmeting schuurvoet | 125 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Oplaadtijd | 22 min. |
Bijzonderheden
Leveromvang : Mbox nr.2, Stofbox papieren stofzak, Schuurschijf 125-100, Stofzakaansluitstuk BO5030, Rubber bus.
Ajouter?
Makita Oplader Dc18rc


€ 61.20
