Cirkelzaagblad Bouw 190X30x3 12T
Cirkelzaagbladen ontworpen voor zware toepassingen. De combinatie van het tandontwerp, anti-kickback rug en geïntegreerde vertanding zorgen voor een optimaal blad voor de zware omstandigheden op de bouwplaats. FTG vertanding. Uitermate geschikt voor: bekistingshout, hout met spijkers, constructiehout. Geschikt voor: hout met betonresten, spaanplaat.
Numéro de produit
Cirkelzaagblad Bouw 190X30x3 12T
Kruis.nl code: 120604
Makita code: B-13683
Kruis.nl code: 120604
Makita code: B-13683
Bestellen
€ 28.80
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 190 mm |
| Asgat | 30 mm |
| Aantal tanden | 12 |
| Breedte zaagsnede | 3 mm |
| Geschikt voor cirkelzaag | Ja |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor laminaat | Nee |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor vezelcement | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
